Inloggen

PCB 't Bolwerk

preview
Weekbrief 6
Kinderboekenweek

Vorige week zag u wat kinderen op het schoolplein rondlopen verkleed in de kleding van een bepaald beroep. We hebben de kinderboekenweek gezamenlijk geopend met natuurlijk het kinderboekenweek lied! De boekenboom was gevuld met allemaal boeken rondom het thema van de kinderboekenweek. Vandaag wordt de kinderboekenweek in onze school alweer afgesloten. Wat hebben we veel gelezen de afgelopen periode, op allerlei verschillende manieren! Lezen is leuk!! Ook hebben we kennis gemaakt met heel veel verschillende beroepen. Ouders, vrienden, familie kwamen in de klas vertellen over hun beroep. Bij de kleuters was er een kapster die haar tijdelijke kapsalon even in de hal had neergezet. We hadden ineens heel veel stoere kapsels met gel en prachtige vlechten rondlopen bij de kleuters.

 

gnsxfgn zgdgfae dgfraerg TAER ERGe  ertgher

 

Een bericht van onze vakleerkracht Engels

Zoals u weet, hebben wij voor het vak Engels een vakleerkracht. Sinds dit schooljaar is dat Yolandi Ingwersen. Zij geeft Engels in al onze groepen en neemt de kinderen helemaal mee in deze (voor veel kinderen) andere taal. Graag vragen wij namens 'teacher Yolandi' uw aandacht voor het onderstaande bericht!

 


 

Inline image

 

 

Dear parents,

 

A very warm welcome to the English class. A class where we are making English a priority on another level, focusing on exposing children to English from a very early age and improving the general level of English within our schools.  This is a class where we accept, respect, learn, grow, laugh with each other and most of all have fun learning a language together.

 

English has fast become the world’s most widely used and commonly spoken language. It’s important that children learn English as almost every aspect of life now involves and requires some degree of English knowledge. 

 

Our contemporary English program aims to improve and ensure that children are enthusiastic about learning English. When children are engaged and enthusiastic they become invested in their own learning, then we achieve great results. Encourage your child! Your positive support will be greatly appreciated. 

 

Teacher Yolandi Ingwersen

Kinderpostzegels

De kinderen van groep 7 hebben weer een hoop zegels en kaarten verkocht! Wat fijn dat alles weer is ingeleverd zodat alle bestellingen op tijd kunnen worden bezorgd.

 

 

Webshop - Kinderpostzegels

Inlog Parnassys

In het begin van het jaar vragen veel ouders nieuwe inloggegevens voor het volgsysteem Parnassys. In dit systeem kunt u de leerprestaties van uw kind(eren) volgen. Cijfers voor toetsen en rapporten vindt u hier terug. 

 

Let op!

  • Wanneer u langer dan 3 maanden niet inlogt, wordt het account inactief en kunt u dit niet meer gebruiken;
  • Ouders van (alleen) kinderen in de groepen 1/2 raden wij af een account aan te maken, al staat het u natuurlijk vrij. De kinderen in deze groepen krijgen nog geen cijfers die in Parnassys verwerkt worden;
  • Mocht u tussentijds nieuwe inloggegevens willen ontvangen, dan kunt u een berichtje sturen aan administratie@pcboleiderdorp.nl. Wilt u dan de naam van de school en uw kind vermelden?

Parnassys

Ouderportaal Parnassys

Veel ouders hebben een actief account voor leerlingvolgsysteem Parnassys. Hierin worden de toetsresultaten van de kinderen (vanaf groep 3) bijgehouden. Ouders kunnen dit te allen tijde inkijken.

 

Op de website van 't Bolwerk vindt u een handige snelkoppeling naar het ouderportaal van Schoudercom (= communicatie) en Parnassys (= resultaten).

 

Inline image

 

 

 

 

Gevonden voorwerpen

Inmiddels hebben we alweer 3 manden vol met gevonden voorwerpen. Mist u iets? Kom dan even langs, meester Geerten weet waar de manden staan en kan u helpen met zoeken.

 

cqwe

Ingezonden
Belangrijke data
Groepsfoto groep 6: 15 oktober
Roostervrije dag groep 1 t/m 4: 15 okt, hele dag
Herfstvakantie: 16 okt - 24 oktober 2021
Groepsfoto groep Lieveheersbeestjes: 25 oktober
 
 
 
dfbvdf